0487 - 50 14 69

Expeditieweg 8 -11
6657 KL • Boven Leeuwen

0485 - 53 12 01

De Flammert 1016A
5854 NA • Bergen

077 - 39 81 807

De Flammert 1016A
5854 NA • Bergen

Onderhoud en service

Prijzen 2021

Prijsoverzicht per maandService*Service**Service***           
Ketel/ Combiketel7,8413,0816,84
Geiser/ Boiler5,529,1112,90
Gashaard/ Gevelkachel6,2110,2414,61
Gasluchtverhitter8,6014,2522,19
Warmtepomp7,8216,0836,07
WTW Unit5,529,1112,93
Mechanische afzuiging3,887,699,33
Zonneboiler3,887,69nvt
Service*Service**Service***
24 uur serviceJAJAJA
voorrijkostenJAJAJA
onderhoud 24 mndJAJAJA
onderhoud 12 mndNEEJAJA
arbeidsloon storingenNEEJAJA
materiaalkostenNEENEEJA
Onderhoud zonder contract:91,80euro

• Servicecontracten* en  ** Looptijd minimaal 2 jaar
• Servicecontracten ***  Looptijd 12 jaar en alleen nieuwe toestellen
• Prijzen incl. B.T.W. en op basis van automatische incasso
• Voor toestellen tot 65 KW
• Bij luchtverhitters ivm ARBO werkhoogte hoger 2,5 mtr. dan meerprijs hoogwerker.

Vraag een service-contract aan

0487 - 501469

Locatie Boven Leeuwen

0485 - 53 12 01

Locatie Bergen

077 - 39 81 807

Locatie Bergen